Iššūkius įveikiame kartu

Socialine parama

Daug metų kryptingai dirbame su ilgamečiais partneriais, teikdami paramą socialiai jautrausioms visuomenės grupėms bei įvairiems projektams. Paramą įmonių grupės vardu teikiame per specialiai tam įkurtą labdaros ir paramos fondą “Fondas Janukonis”, kuris skiria lėšų opiausių Lietuvos problemų sprendimui ir visuomenei reikšmingų projektų rėmimui.

Nuo 2020 metų kovo mėnesio veikiantis fondas kovai su koronavirusu Lietuvoje jau skyrė 200 000 eurų. Fondas remia Kauno klinikų Vaikų intensyviosios terapijos skyrių, LSMU ligoninę, Vilniaus Santaros klinikas ir kitas medicinos įstaigas, aprūpindamas gyvybiškai svarbią įranga.

„Fondas Janukonis“ aktyviai veikia ir visuomeninėje veikloje. 2022 m. pradžioje fondas pasirašė paramos sutartį su Šv. Petro ir Šv. Povilo bažnyčia dėl Viešpaties Jėzaus koplyčios atstatymo finansavimo.

Pandemijos metu „Fondas Janukonis“ lėšomis, bendradarbiaudami su Sveikatos apsaugos ministerija, dezinfekavome daugiabučių namų, kuriuose oficialiai buvo nustatytas COVID-19 atvejis, laiptines. Pasitelkę profesionalią įrangą pilnai dezinfekavome per 500 laiptinių ir taip prisidėjome prie viruso plitimo mažinimo.

Partnerystėje su „Fondas Janukonis“ aktyviai bendradarbiaujame su vaikų futbolo klubu „Ataka“, Lietuvos pensininkų sąjunga „Bočiai“, socialiniu integracijos projektu „Susitikime, mieli senjorai“, Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubu „Tennis Star“, „Šiaulių kultūros centru“, remiame „Klaipėdos džiazo festivalį“ bei kitus socialiai reikšmingus projektus.

Detaliau susipažinkite su „Fondas Janukonis“ veikla

Įsitraukę verslai

Paramos partneris