Iššūkius įveikiame kartu

Renovacijos

Didelį dėmesį skiriame senų ir taršių daugiabučių namų atnaujinimui. Dėka gyventojų įsitraukimo ir inovatyvių sprendimų, jau modernizavome arba baigiame modernizuoti 500 daugiabučių namų. Įgyvendinus renovacijos projektus šimtai pilkų daugiabučių tapo gražesni, jaukesni ir komfortiškesni, o dėl įdiegtų energijos taupymo sprendimų sumažėjo jų skleidžiama CO2 tarša.

Nerenovuotuose pastatuose aktyviai skatiname gyventojus ir padedame jiems diegti kitus energiją taupančius sprendimus – atnaujinti ar modernizuoti šilumos punktus, šiltinti energetiškai neefektyvias pastato konstrukcijas, keisti senus bendrojo naudojimo langus bei duris. Edukuojame, kaip paprastais būdais taupyti šilumą tiek butuose, tiek bendrose patalpose.

Kartu su klientais kuriame švaresnį pasaulį!

Europos Komisija skaičiuoja, kad pastatuose suvartojama apie 40 proc. visos šilumos energijos. Tai sudaro daugiau nei trečdalį į aplinką išmetamo anglies dvideginio Europos Sąjungoje. Tad vienintelis būdas mažinti šią taršą – kompleksiškai modernizuoti energetiškai neefektyvius pastatus.

Atnaujinus seną daugiabutį namą, sutaupoma apie 50–70 proc. iki renovacijos suvartojamo šilumos kiekio. Skaičiuojama, vieno renovuoto daugiabučio namo CO2 emisija vidutiniškai sumažėja 62,5 tonų per metus.

Per vienerius metus – vidutiniškai 10 750 tonų mažiau CO2 išmetimų į aplinką. Tokius rezultatus skaičiuoja „Mano BŪSTAS“, padėjęs klientams įgyvendinti jau 172 daugiabučių namų renovacijos projektus. Tai leidžia miestiečiams kvėpuoti švaresniu oru, o gyventojams – sumažinti priklausomybę nuo rekordiškai brangių energijos išteklių vartojimo.

 

Įsitraukę verslai